FaceOff Podkāsts
VEFa F U, B**! un Gargagina Kauss | FaceOff Podkāsts
Loading
/

Otrdien (09.03.21), Latvijas basketbola komanda “VEF Rīga”, Starptautiskajā Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas otrajā posmā, aizvadīja otro mājas spēli pret Bosnijas un Hercegovinas komadu Aleksandrovacas “Igokea”, kurā piedzīvoja zaudējumu 75:91. Faceoff Podkāsta vadītāji Kaspars Dvinskis un Toms Prāmnieks apsrpiež, kur bija spēles vājais punks, ja tālo metienu precizitāte bija 50% un kļūdas abām komandām līdzvērtīgas, vai tiešām viss slēpās vājajā sniegumā par atlēkošajām bumbām? Kā arī Kaspars Dvinskis izstāsta par kuriozu kā viņš gandrīz nokavēja komentēt spēli un palaida garām galvenā “VEF Rīga” trenerea Gailīša izteicienus pirmajā minūtes pārtraukumā. Tostarp notiek Kontinentālās hokeja līgas (KHL) cīņa par Gargagina kausu, kur abi podkāsta vadītāji apspriež, kas ir mainījies izslēgšanas spēles zaros, kuras komandas tiks tālāk, kuri rezultāti ir pārsteiguši, un vai CSKA tiks uz finālu vai nē.